KLUBB 111

Den kämpande radikala fackföreningen – En för alla och alla för en!

Sektion Grön linje

Seko Klubb 111 sektion 121 Grön 2016-17:s mandat

Funktion/Uppdrag T.o.m. år Namn Mailadress  
Ordförande

Informationsansvarig.

Studieansvarig.

Rehabiliteringsansvarig Trafik

  2017 Matti Wennerberg Matti.klubb111@gmail.com  
Sekreterare   2017 Johanna Hedberg Johanna.klubb111@gmail.com  
 Vice ordförande Medlemsansvarig.

Facklig Rep SKO kommitté. Station.

Facklig introduktion.

  2018 Kicki El Gomati Kicki.Klubb111@gmail.com  
Styrelseledamot Facklig Sekreterare. Ers. SKO kommitté. Trafik.   2017 Johanna Hedberg Johanna.klubb111@gmail.com  
Styrelseledamot    2017    Vakant. Station.    
Styrelseledamot

Mångfald, jämställdhet och integrations ansvarig.

Ersättare Facklig SKO kommitté. Station.

  2017 Anette Bergström Anette.klubb111@gmail.com  
Styrelseledamot

Facklig Rep. SKO

kommitté. Trafik.

  2018   Cecilia Österholm Cecilia.Osterholm@mtr.se  
Styrelsesuppleant.

Rehabiliteringsansvarig Station.

  2017 Johny Hedenram Johny.klubb111@gmail.com  
Styrelsesuppleant   2017   Bernardo Elibo Joshue  Joshue.BernardoElibo@mtr.se  

Vakanta platser i Styrelsen: 1 st. Ordinarie för Station.

Vakanta Uppdrag: Ersättande sekreterare, Försäkringsansvarig, Ungdomsansvarig.

 

 

 

Annonser
 
%d bloggare gillar detta: