Skyddsombudsorganisation

Skyddsombudsorganisation 2020

 

Skyddsombudsorganisationen för klubb 111 Trafik 2020

 

Skyddsombudsorganisationen för klubb 111 trafik 2020-03-10
Namn & E-post Ansnr Skyddsområde Sko/fackmobiler Mandat period 
Gullmarsplan – Grön Södra
elin.tong@mtr.se 972302 076 / 641 1571 2021-03-31
monica.eriksson@mtr.se 81362 076 / 641 1401 2021-03-31
emma.jansson@mtr.se 972187 076 / 641 1957 2023-03-31
Alvik – Grön Norra
annika.berg@mtr.se 37413 073 / 463 3048 2022-03-31
kent.asbrink@mtr.se 89737 Ersättande HSO alla banor 076 / 641 1438 2021-03-31
johan.franzen@mtr.se 901501 076 / 641 1397 2023-03-31
Liljeholmen – Röd Norra
sandra.karlsson@mtr.se 902660 076 / 641 1762 2021-03-31
lina.astrom@mtr.se 971211 076 / 641 1080 2021-03-31
cassandra.hausmanis@mtr.se 30792 073 / 463 3046 2022-03-31
Norsborg – Röd Södra
ioannis.konstantis@mtr.se 33607 076 / 641 1294 2021-03-31
thomas.osterdahl@mtr.se 76991 076 / 641 1230 2021-03-31
gunnar.wolden@mtr.se 19416 HSO alla banor 076 / 641 1155 2021-03-31
Västra Skogen – Blå linje
kristin.ostlund@mtr.se 35315 2023-03-31
adib.khidri@mtr.se 903781 076 / 641 1509 2021-03-31
marina.blomquist@mtr.se 903764 076 / 641 1341 2023-03-31

 

Skyddsombudsorganisationen för klubb 111 Kundservice 2020
Område Namn A.nr E-post Telefon Vald till
Grön – Norr Anette Bergström 75313 anette.klubb111@gmail.com 076-641 1748 2022
anette.bergstrom@mtr.se
Qamar Chowdhry 321460 qamar.klubb111@gmail.com 076-641 1781 2021
qamar.chowdhry@mtr.se
vakant 2023
Grön – Söder Christer Johnsson Ers HSO 85311 christer.johnsson@mtr.se 076-641 1592 2021
Nizar Nageeb 87326 nizar.klubb111@gmail.com 076-641 1867 2021
nizar.nageeb@mtr.se
Arash Eshaghi 970309 arashe.klubb111@gmail.com 073-465 2859 2022
arash.eshaghi@mtr.se
Röd – Norr Anders Nordahl 37153 andersn.klubb111@gmail.com 076-641 1664 2023
anders.nordahl@mtr.se
Jacinda Bröms 31770 jesse.klubb111@gmail.com 076-641 1714 2023
jacinda.matilainen@mtr.se
Cecilia Solayman 971275 cecilia.klubb111@gmail.com 076-641 1627 2021
cecilia.solayman@mtr.se
Röd – Söder Ann-Kristin Mattsson 13398 anki.klubb111@gmail.com 076-641 1470 2021
ann-kristin.mattsson@mtr.se
Carmen Rico 80120 carmen.klubb111@mail.com 076-641 1615 2021
carmen.rico@mtr.se
Ahmed Keise Hassan 970473 ahmed.klubb111@gmail.com 076-641 1993 2022
ahmed.keisehassan@mtr.se
Blå – Stnv Magnus Nilsson 972546 magnusn.klubb111@gmail.com 073-463 3053 2022
magnus.nilsson@mtr.se
Syl Imeri 336183 syl.imeri@gmail.com 076-641 1634 2022
syl.imeri@mtr.se
Dilan Zeki HSO 900547 dilan.klubb111@gmail.com 076-641 1506 2021
dilan.zeki@mtr.se
Blå – KSV S Jiyan Albamerni 903865 076-641 1767 2023
jiyan.albamerni @mtr.se
Georgios Papadopoulos 901923 papas.klubb111@gmail.com 076-641 1799 2021
georgios.papadopoulos@mtr.se
Mojaffar Ekbal 904203 mojaffar.klubb111@gmail.com 076-641 1369 2021
mojaffar.ekbal@mtr.se

 

Skyddsombudsorganisationen för klubb 111 Facility Management 2020

 

Lokalvård Skyddsombud Telefonnummer: E-post Mandat slut:
Grön Norrut
34056 Nitesh Kumar Nahar 076-641 15 94 Nitesh.naharklubb111@gmail.com 2021-03-31
Grön Söderut
Vakant
Röd Norrut
901390 Benny Norgren ers HSO 076-641 15 39 Norgren.klubb111@gmail.se 2021-03-31
Röd Söderut
34027 Gerezgiher Semere 076-641 10 51  Semere.klubb111@gmail.com 2021-03-31
Blå (Solna c- Akalla)
34026 Aminul Hague 076-641 15 47 E-mail: aminul.haque@mtr.se 2021-03-31
Blå (Huvudsta-Hjulsta)
38245 Ibrahim Abdulkadir Darwish 076-641 15 28 abdulkadir.ibrahimdarwish@mtr.se 2021-03-31
Klotter Stationer Mandat slut:
970976 Dahir Kaniye Bullaale 076-641 17 37 Dahir.kaniyebullaale@mtr.se 2022-03-31
38211 Musa Manneh 076-641 15 38 musa.manneh@mtr.se 2021-03-31
Hittegods
Vakant
KSV KM
970984 Edgar Bassman 076-641 16 63 bassman.klubb111@gmail.com 2021-03-31
33611 Ann Hellstenius HSO 076-641 13 65 hellstenius.klubb111@gmail.com 2022-03-31
973133 Anna Ellström  076-641 19 79 annaellstrom@hotmail.com 2023-03-13
Depå
klotter
910339 Khurhsid Artikov  072-250 41 90 Khurshid7@yandex.ru 2022-03-13
912571 Saif Hashim 073-777 16 11 saifo.aljobwry@gmail.com 2022-03-13
Rissne
911054 Maher Hasimi  070 – 039 97 18 maher_afghan@hotmail.com 2022-03-13
Vakant
Nyboda
974278 Alisher Rasulov 070-999 28 03 alisher77@yahoo.se 2022-03-13
61358 Per-Erik Eklund 070-756 75 07 pererik.eklund@spray.se 2022-03-13
Vällingby
910102 Imad Qarawi  073-958 57 30  emad_qarawy@hotmail.com 2022-03-13
Vakant
Högdalen
Saeed Ahmed 076-402 44 32 saeedahmed@hotmail.com 2022-03-13
910048 Taha Ait Ikene  073-580 71 42  taha-ikene@hotmail.com 2022-03-13

3 reaktioner till “Skyddsombudsorganisation

    1. Du skriver för respektive skyddsombud som du vill kontakta, förnamn.efternamn@mtrstockhom.se
      Listan på skyddsombud finns under fiken Skyddsombudsorganisation.

  1. HR och fackliga företrädare tar alla åtgärder för att undvika fysisk kontakt och detta är mycket bra dock vi andra vanliga dödliga som dessutom befinner oss inom riskgruppens tvingas åka ända från Hässelby gård till Gullmarsplan för att utföra ett ärende som utan minsta problem kunde ha sköts via email eller telefonsamtal och att högsta ledningen i GMP har fullkännedom om min känsliga hälsotillstånd samt folkhälsomyndighetens rekommendationer – Åk inte kollektiv om du inte absolut MÅSTE – dock ändå kallat mig till GMP gör mig fundersam över syftet.

    Jag undrar: Vad har skyddet och MTR kommit fram till i sin riskanalys gällande personal som befinner sig inom riskgruppen för att minska så mycket som möjligt smittorisken precis som det har gjorts med HR och fackliga företrädare?

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s